GENERÁLNÍ SPONZOR
KOVOBEL, výrobní družstvo Domažlice
PARTNER
Plzeňský kraj - nejlepší místo pro život
SPONZOŘI
SILVINI - technical sportwearCYKLO BERAN Chrást - Cyklo obchod & servisTeasi - kvalitní produkty, kvalitní servis3F VISION - Inteligent sport eyewearTiskárna BÍLÝ SLONPREKOMIA, reklamní agentura v Plzni, Vás zviditelníPAVEL KŘIKAVA - FOTOGRAFIE - ON-LINE galerie
Ikonka ke článkům
PAL CUP 2017
- Nejbližší závody
Dýšina<br>GOLF OPEN BIKE RACE - ČasovkaDýšina
GOLF OPEN BIKE RACE - Časovka
5. srpna 2017
Pec<br>MTB ČERCHOV - Hromadný závod do vrchuPec
MTB ČERCHOV - Hromadný závod do vrchu
24. září 2017
PAL CUP 2017
- Odjeté závody
Město Touškov<br>VELKÁ CENA MĚSTA TOUŠKOVAMěsto Touškov
VELKÁ CENA MĚSTA TOUŠKOVA
9. dubna 2017
Chrást<br>VELKÁ CENA SPORT BERANChrást
VELKÁ CENA SPORT BERAN
30. dubna 2017
Rakovník<br>LOKO MTB cupRakovník
LOKO MTB cup
7. května 2017
Domažlice<br>VELKÁ CENA DOMAŽLIC MTB<br>Mistrovství PLKDomažlice
VELKÁ CENA DOMAŽLIC MTB
Mistrovství PLK
21. května 2017
Železná Ruda<br>VELKÁ CENA ŽELEZNÉ RUDYŽelezná Ruda
VELKÁ CENA ŽELEZNÉ RUDY
3. června 2017
Přeštice<br>XCO PRIOR PŘEŠTICEPřeštice
XCO PRIOR PŘEŠTICE
10. června 2017
Přeštice<br>VELKÁ CENA MĚSTA PŘEŠTICE<br>Junior PAL CUPPřeštice
VELKÁ CENA MĚSTA PŘEŠTICE
Junior PAL CUP
24. června 2017
17. ročník
Plzeňské amatérské ligy horských kol
Pohár Plzeňského kraje MTB
ENGLISH

D O M Ů
M I S T Ř I
VÝSLEDKY
ON-LINE PŘIHLÁŠENÍ
PRAVIDLA P.A.L.
PROPOZICE ZÁVODŮ
SPORT BERAN
Soutěž družstev

KOVOBEL
Soutěž klubů

FOTOGALERIE
VIDEOGALERIE
VÝSLEDKY
let minulých

KONTAKTY

Facebook
skupina P.A.L.

TOPlist
Stránky založeny:
10. dubna 2013
Copyright (C)
2013 - 2017
Ing. Hynek MUSIL
webové aplikace
zpracování dat
časomíra
sportovní akce
Tylova 1091
334 01 PŘEŠTICE
IČO: 048 17 672
hynekmusil
talentcup.cz
info@sportberan.cz
info@pal-mtb.cz
ON-LINE PŘIHLAŠENÍ BIKEŘI
Město Touškov
VELKÁ CENA MĚSTA TOUŠKOVA
9. dubna 2017

ON-LINE PŘIHLAŠOVÁNÍ UKONČENO

Seřadit dle:


JménoKategorieObec/KlubZaplaceno

Andrle RadekM30COPR TJ PŘEŠTICENeplaceno

Auterský VáclavM18RadyneBike.cz, BikeRanchNeplaceno

Bartošová KateřinaU11žJunior cycling project teamNeplaceno

Bednářová EliškaU15žMS BIKE ACADEMY racingZaplaceno

Beneš JanM18Cyklosport-pitstop.czNeplaceno

Beran LukášU13mCK Sport Beran ChrástZaplaceno

Beran MarcelM40CK Sport Beran ChrástZaplaceno

Beran TomášU15mCK Sport Beran ChrástZaplaceno

Beranová RadkaŽ35CK Sport Beran ChrástNeplaceno

Bernard PetrM30PlzeňZaplaceno

Bílek VojtěchU11mEjpoviceZaplaceno

Bittner DanielU18mAUTHOR TEAM STUPNONeplaceno

Blank DannyU9m2V BIKERS BloviceZaplaceno

Blank SashaU13m2V BIKERS BloviceNeplaceno

Blanková SallyU11ž2V BIKERS BloviceZaplaceno

Bouška VladimírM30Axon sport teamNeplaceno

Brabcová AndreaU7žBIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOVZaplaceno

Brabec AdamU13mBIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOVZaplaceno

Brabec ŠimonU11mBIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOVZaplaceno

Butulová KarolínaŽ15CK Sport Beran ChrástNeplaceno

Bystřický MichalM302V BIKERSZaplaceno

Cibulková TerezaŽ15AUTHOR TEAM STUPNOZaplaceno

Čáslavský MatějU15mMS BIKE ACADEMY racingZaplaceno

Čáslavský PetrU9mMS BIKE ACADEMY racingZaplaceno

Čermák Rostislav M18AUTHOR TEAM STUPNOZaplaceno

Černý JosefM40MTB Nežichov-Prom-inNeplaceno

Daněk FilipU18mPlzeňZaplaceno

Dobrý Lukáš U13mCK LOKO RakovníkZaplaceno

Dobrý OndřejU7mCK LOKO RakovníkZaplaceno

Dobrý RadimU9mCK LOKO RakovníkZaplaceno

Dobrý RobertM40CK LOKO RakovníkZaplaceno

Dragoun VáclavU13mCOPR TJ PŘEŠTICEZaplaceno

Egermaier DanielM30MS BIKE ACADEMY racingZaplaceno

Elsnic PetrM18ChlumčanyZaplaceno

Fiala JosefM18Cyklosport Pitstop.czZaplaceno

Fiala MatyášU15mČEZ Cyklo Team TáborZaplaceno

Foltýnová AdélaU15žBIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOVZaplaceno

Frühauf Jan U15mCyklosport- Pitstop.czZaplaceno

Gemerská TerezaU11žCOPR TJ PŘEŠTICEZaplaceno

Groh DanielU13mAUTHOR TEAM STUPNOZaplaceno

Grohová LucieU11žAUTHOR TEAM STUPNOZaplaceno

Gross JanU15mCK Sport Beran ChrástZaplaceno

Grossová KarolínaU13žCK Sport Beran ChrástZaplaceno

Hajský PavelM40PPKA-bike VejprniceZaplaceno

Hartl ŠtěpánU15mMS BIKE ACADEMY racingNeplaceno

Havlík Robert M50Merklín Buková 65Zaplaceno

Havlová JustýnaU11žMS BIKE ACADEMY racingZaplaceno

Hejzek OndřejU7mPlzeňNeplaceno

Hodlová NikolaU13žCyklosport-Pitstop.czZaplaceno

Hofmeister AdamU18mSKC Petřín PlzeňZaplaceno

Hojda MichalM30MS BIKE ACADEMY racingZaplaceno

Hojdová MichaelaU11žMS BIKE ACADEMY racingZaplaceno

Holubová AdélaŽ15MS BIKE ACADEMY racingZaplaceno

Horn JosefU9mCOPR TJ PŘEŠTICEZaplaceno

Hornová FrantiškaU7žCOPR TJ PŘEŠTICEZaplaceno

Hrach MartinM30COPR TJ PŘEŠTICENeplaceno

Hrbek Jiří U9mBiketime Bulls Písek Neplaceno

Hrdina Adam U11mCYKLOSERVIS BOLEŠINYZaplaceno

Hrdina DušanM30CYKLOSERVIS BOLEŠINYZaplaceno

Chalupný DavidU13mČS Specialized junior mtb team VimperkNeplaceno

Choc PavelU18mAUTHOR TEAM STUPNOZaplaceno

Chocová MarkétkaU7žPlzeňZaplaceno

Chrz PetrU18mAUTHOR TEAM STUPNOZaplaceno

Chytil MilošM40CK Sport Beran ChrástZaplaceno

Chytilová AdélaU15žCK Sport Beran ChrástNeplaceno

Chytilová KateřinaU11žCK Sport Beran ChrástZaplaceno

Janáček RadekM30PlzeňZaplaceno

Janáček Zdeněk M30Plzeň Neplaceno

Janda TomášM40MS BIKE ACADEMY racingNeplaceno

Jarolím VojtěchM40Beespee PlzenZaplaceno

Jasan LukášM30Velosport DomažliceNeplaceno

Jedlička LubošM30MS BIKE ACADEMY racingZaplaceno

Jedličková AdélaU7žMS BIKE ACADEMY racingZaplaceno

Jedličková Nela U11žMS BIKE ACADEMY racingZaplaceno

Ježek MartinM50CK Sport Beran ChrástZaplaceno

Ježek VojtěchU13mCK Sport Beran ChrástZaplaceno

Jogl DenisU9mCk Loko RakovníkZaplaceno

Kalčíková BarboraU13žMS BIKE ACADEMY racingZaplaceno

Kamien DavidU18mBIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOVZaplaceno

Kellner AndreasM40BikesDirtPassionZaplaceno

Kerl MaximilianU15mAUTHOR TEAM STUPNOZaplaceno

Kerl SebastianU11mAUTHOR TEAM STUPNOZaplaceno

Kobes LukášM18Symbio+ BMCNeplaceno

Kobes MiroslavM40Velosport DomažliceNeplaceno

Kodl PavelM18CK Team Bike BřezováNeplaceno

Košťálek FrantišekU13mBIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOVZaplaceno

Košťálek JanU9mBIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOVZaplaceno

Kotlík JiříM40CK Loko RakovníkZaplaceno

Kotlíková AdélaU13žCK Loko RakovníkZaplaceno

Kotlíková EliškaŽ15CK Loko RakovníkZaplaceno

Kouba DanielU15mCK Loko RakovníkNeplaceno

Kouba OndřejU11mCK Loko RakovníkNeplaceno

Kovaříková AnnaU15žBeespee.czNeplaceno

Kovaříková KateřinaU15žBeespee.czNeplaceno

Král JanU11mMS BIKE ACADEMY racingZaplaceno

Král MichalM40MS BIKE ACADEMY racingZaplaceno

Kralova EliskaU9žAUTHOR TEAM STUPNONeplaceno

Kroc Vladimír U13mAC SPARTA PRAHA-CYCLINGZaplaceno

Krocová ValeriaU9žAC SPARTA PRAHA-CYCLINGZaplaceno

Kroupová JolanaU9žAC SPARTA PRAHA-CYCLINGZaplaceno

Kroupová ZuzanaU13žAC SPARTA PRAHA-CYCLINGZaplaceno

Krula ŠtěpánU15mMS BIKE ACADEMY racingZaplaceno

Krýsl LukášU13mCyklosport Pitstop.czZaplaceno

Křikava PavelM50BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOVZaplaceno

Křikavová AndělaU11žBIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOVZaplaceno

Křikavová ŠárkaU15žBIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOVZaplaceno

Křivanec ŠimonU11mP.R.D.I. PlzeňZaplaceno

Křivanec ŠtěpánU11mP.R.D.I. PlzeňZaplaceno

Kuběna DanielU11mAC SPARTA PRAHA-CYCLINGZaplaceno

Kubík LukášM30CK Sport Beran ChrástZaplaceno

Kubíková NikolaU13žCK Sport Beran ChrástZaplaceno

Kučva TomášU9mAC SPARTA PRAHA-CYCLINGZaplaceno

Ladanyi ŠimonU11mBIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOVNeplaceno

Linhart AdamU18mSlavoj PlzeňNeplaceno

Lukešová DenisaŽ15AUTHOR TEAM STUPNOZaplaceno

Makovec DominikU9mKlatovyZaplaceno

Marek OskarU18mČS Specialized Junior MTB Team Neplaceno

Mareš MatějU11mMS BIKE ACADEMY racingZaplaceno

Markvart VladislavM18MS BIKE ACADEMY racingNeplaceno

Matějka TomášU18mČS Specialized Junior MTB Team Zaplaceno

Mitrychová LucieU9žkola-bbm.czZaplaceno

Mitrychová MichaelaU15žkola-bbm.czZaplaceno

Morgenstein LiborM30TachovZaplaceno

Morgenšteinová Michaela U11žCOPR TJ PŘEŠTICENeplaceno

Motejzík KarelM30MS BIKE ACADEMY racingNeplaceno

Mrskoš MartinU9mCOPR TJ PŘEŠTICEZaplaceno

Mrskoš VáclavU11mCOPR TJ PŘEŠTICENeplaceno

Mrskoš VáclavM40COPR TJ PŘEŠTICENeplaceno

Mundlová AnnaU15žCyklosport-Pitstop.czNeplaceno

Nárovcová MonikaU13žČS Specialized junior mtb team VimperkZaplaceno

Němec JakubU11mCykloteam OstrovNeplaceno

Němec JanU15mCykloteam OstrovZaplaceno

Nesnídal JanU11mCOPR TJ PŘEŠTICENeplaceno

Nesnídalová TaťánaU7žCOPR TJ PŘEŠTICENeplaceno

Nováček MikulášU11mMS BIKE ACADEMY racingZaplaceno

Nový JaroslavM30Kola PakandlNeplaceno

Opálko MatyášU9mCOPR TJ PŘEŠTICEZaplaceno

Pakandl LadislavM30Kola PakandlNeplaceno

Pánková ViktorieŽ15CK Sport Beran ChrástZaplaceno

Pavlíček PatrikU15mCK LOKO RakovníkZaplaceno

Pavlíček RichardM40CK LOKO RakovníkZaplaceno

Peroutka PatrikU9mPlzeňZaplaceno

Pešek Tomáš U11mCk Loko RakovnokZaplaceno

Pešťák MartinU18mMS BIKE ACADEMY racingNeplaceno

Pfeffer MarekU11mAC SPARTA PRAHA-CYCLINGZaplaceno

Pfeffer MiroslavM40AUTHOR TEAM STUPNOZaplaceno

Pfeffer PavelM30AUTHOR TEAM STUPNONeplaceno

Pitel LukášM30PlzeňZaplaceno

Polívka ŠimonU15mBIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOVNeplaceno

Povolný MichalM18Cyklosport Pitstop.czZaplaceno

RABOCHOVÁ LINDAU9ž2V BIKERS BLOVICEZaplaceno

Raitmayer FilipU7mMS BIKE ACADEMY racingZaplaceno

Raitmayer VítekU15mMS BIKE ACADEMY racingZaplaceno

Rek PatrikU11mCK LOKO RakovníkZaplaceno

Richterová JanaŽ15COPR TJ PŘEŠTICEZaplaceno

Rosa Samuel U13mCK LOKO RakovníkZaplaceno

Rosová JolankaU9žCK LOKO RakovníkZaplaceno

Rubáš MatoušU15mAC SPARTA PRAHA-CYCLINGNeplaceno

Rubáš ZdeněkM50AC SPARTA PRAHA-CYCLINGNeplaceno

Rutarová Karolína U11žCOPR TJ PŘEŠTICEZaplaceno

Rutarová Magdalena U9žCOPR TJ PŘEŠTICEZaplaceno

Rybář IvoM30CK LOKO RakovníkZaplaceno

Rybář KryštofU7mCK LOKO RakovníkZaplaceno

Sedláček JiříM30ramalaZaplaceno

Skřička David U18mAUTHOR TEAM STUPNONeplaceno

Soustružník JanU13mMS BIKE ACADEMY racingZaplaceno

Soustružníková NikolŽ15MS BIKE ACADEMY racingZaplaceno

Spěšná SimonaU15žMS BIKE ACADEMY racingZaplaceno

Spěšný MilanM40MS BIKE ACADEMY racingZaplaceno

Stanke MatějU9mAUTHOR TEAM STUPNOZaplaceno

Stodulka VladimirM30Cyklodrak StribroNeplaceno

Šafránek MartinU11mAC SPARTA PRAHA-CYCLINGZaplaceno

Šafránek OndřejU13mAC SPARTA PRAHA-CYCLINGZaplaceno

Škopek PatrikU7mAUTHOR TEAM STUPNOZaplaceno

Šmíd JakubU13mCK Sport Beran ChrástZaplaceno

Šmíd JanM40CK Sport Beran ChrástZaplaceno

Šmíd VojtěchM30PlzeňZaplaceno

Šmídová AdélaU15žCK Sport Beran ChrástZaplaceno

Šrail TomášM18AC SPARTA PRAHA-CYCLINGZaplaceno

Štych JanU18mCyklosport Pitstop.czNeplaceno

Šubrt JanU18mCOPR TJ PŘEŠTICEZaplaceno

Švamberk ErikU7mCOPR TJ PŘEŠTICEZaplaceno

Švamberk PavelU11mCOPR TJ PŘEŠTICEZaplaceno

Švehla PetrU13m2V BIKERS BloviceZaplaceno

Tobrman RobinU7mZadní Roudná PlzeňZaplaceno

Tomec JanU11mAC SPARTA PRAHA-CYCLINGZaplaceno

Tomec LukášU7mAC SPARTA PRAHA-CYCLINGZaplaceno

Tomec MartinU9mAC SPARTA PRAHA-CYCLINGZaplaceno

Toth ZdeněkU9mMS BIKE ACADEMY racingZaplaceno

Tutka FilipM30PlzenZaplaceno

Uhmanová KateřinaU13žMS BIKE ACADEMY racingZaplaceno

Vaněčková BlankaU15žHK RakovníkNeplaceno

Vašina TimotejU9mCraft Author Bike TeamZaplaceno

Vaverka BřetislavM40COPR TJ PŘEŠTICENeplaceno

Vaverka BřetislavU13mCOPR TJ PŘEŠTICEZaplaceno

Vaverková KateřinaŽ15COPR TJ PŘEŠTICEZaplaceno

Vávra DavidU11mÚterýZaplaceno

Vávra LukášU9mMS BIKE ACADEMY racingZaplaceno

Vávra LukášM30MS BIKE ACADEMY racingZaplaceno

Vávrová NelaU11žMS BIKE ACADEMY racingZaplaceno

Vítková NelaU7žBIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOVZaplaceno

Vítková SáraU11žBIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOVZaplaceno

Vokněr MartinM18SušiceNeplaceno

Volf AlbertU13mMS BIKE ACADEMY racingNeplaceno

Volf MartinU18mMS BIKE ACADEMY racingNeplaceno

Volf MichalU18mCOPR TJ PŘEŠTICENeplaceno

Vondráček JaroslavU18mČS Specialized Junior MTB teamZaplaceno

Vopat MilanM18SportRaces-Isaac TeamZaplaceno

Vopat MilanM40RakovníkZaplaceno

Vrba AlešU18mCOPR TJ PŘEŠTICEZaplaceno

Walzer DominikU15mBIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOVNeplaceno

WEISSKOPF JANU7mMĚSTO TOUŠKOVZaplaceno

Záhorec MatějU13mAC SPARTA PRAHA-CYCLINGZaplaceno

Záhorec MichalU11mAC SPARTA PRAHA-CYCLINGZaplaceno

Zeman PetrU11mBIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOVZaplaceno

Zemanová LauraU9žBIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOVZaplaceno

Zemanová LindaU9žBIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOVZaplaceno

Ženíšek TomášM50SK Petřín PlzeňZaplaceno

TOPlist