GENERÁLNÍ SPONZOR
KOVOBEL, výrobní družstvo Domažlice
PARTNER
Plzeňský kraj - nejlepší místo pro život
SPONZOŘI
SILVINI - technical sportwearCYKLO BERAN Chrást - Cyklo obchod & servisTeasi - kvalitní produkty, kvalitní servis3F VISION - Inteligent sport eyewearTiskárna BÍLÝ SLONPREKOMIA, reklamní agentura v Plzni, Vás zviditelníPAVEL KŘIKAVA - FOTOGRAFIE - ON-LINE galerie
Ikonka ke článkům
PAL CUP 2017
- Nejbližší závody
Pec<br>MTB ČERCHOV - Hromadný závod do vrchuPec
MTB ČERCHOV - Hromadný závod do vrchu
24. září 2017
PAL CUP 2017
- Odjeté závody
Město Touškov<br>VELKÁ CENA MĚSTA TOUŠKOVAMěsto Touškov
VELKÁ CENA MĚSTA TOUŠKOVA
9. dubna 2017
Chrást<br>VELKÁ CENA SPORT BERANChrást
VELKÁ CENA SPORT BERAN
30. dubna 2017
Rakovník<br>LOKO MTB cupRakovník
LOKO MTB cup
7. května 2017
Domažlice<br>VELKÁ CENA DOMAŽLIC MTB<br>Mistrovství PLKDomažlice
VELKÁ CENA DOMAŽLIC MTB
Mistrovství PLK
21. května 2017
Železná Ruda<br>VELKÁ CENA ŽELEZNÉ RUDYŽelezná Ruda
VELKÁ CENA ŽELEZNÉ RUDY
3. června 2017
Přeštice<br>XCO PRIOR PŘEŠTICEPřeštice
XCO PRIOR PŘEŠTICE
10. června 2017
Přeštice<br>VELKÁ CENA MĚSTA PŘEŠTICE<br>Junior PAL CUPPřeštice
VELKÁ CENA MĚSTA PŘEŠTICE
Junior PAL CUP
24. června 2017
Dýšina<br>GOLF OPEN BIKE RACE - ČasovkaDýšina
GOLF OPEN BIKE RACE - Časovka
5. srpna 2017
17. ročník
Plzeňské amatérské ligy horských kol
Pohár Plzeňského kraje MTB
ENGLISH

D O M Ů
M I S T Ř I
VÝSLEDKY
ON-LINE PŘIHLÁŠENÍ
PRAVIDLA P.A.L.
PROPOZICE ZÁVODŮ
SPORT BERAN
Soutěž družstev

KOVOBEL
Soutěž klubů

FOTOGALERIE
VIDEOGALERIE
VÝSLEDKY
let minulých

KONTAKTY

Facebook
skupina P.A.L.

TOPlist
Stránky založeny:
10. dubna 2013
Copyright (C)
2013 - 2017
Ing. Hynek MUSIL
webové aplikace
zpracování dat
časomíra
sportovní akce
Tylova 1091
334 01 PŘEŠTICE
IČO: 048 17 672
hynekmusil
talentcup.cz
info@sportberan.cz
info@pal-mtb.cz
ON-LINE PŘIHLAŠENÍ BIKEŘI
Dýšina
GOLF OPEN BIKE RACE - Časovka
5. srpna 2017

ON-LINE PŘIHLAŠOVÁNÍ UKONČENO

Seřadit dle:


JménoKategorieObec/KlubZaplaceno

Andrle RadekM30COPR TJ PŘEŠTICENeplaceno

Barth AlešM40Sportovní Klub Hasičů PlzeňZaplaceno

Barth MatějU15mMS BIKE ACADEMY racingZaplaceno

Benedikt JakubU13mCOPR TJ PŘEŠTICEZaplaceno

Benedikt RomanM40COPR TJ PŘEŠTICEZaplaceno

Benediktová NikolaU11žPřešticeZaplaceno

Beran LukášU13mCK Sport Beran ChrástZaplaceno

Beran MarcelM40CK Sport Beran ChrástZaplaceno

Beran TomášU15mCK Sport Beran ChrástZaplaceno

Beranová RadkaŽ35CK Sport Beran ChrástZaplaceno

Blank DannyU9m2V BIKERS BloviceZaplaceno

Blank SashaU13m2V BIKERS BloviceZaplaceno

Blanková SallyU11ž2V BIKERS BloviceZaplaceno

Blechová BarboraU7žAUTHOR TEAM STUPNONeplaceno

Bořánková LucieU11žKlatovyZaplaceno

Brabcová AndreaU7žBIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOVZaplaceno

Brabec AdamU13mBIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOVZaplaceno

Brabec ŠimonU11mBIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOVZaplaceno

Bulín PetrM40ChotěšovZaplaceno

Čáslavský MatějU15mMS BIKE ACADEMY racingZaplaceno

Čáslavský PetrU9mMS BIKE ACADEMY racingZaplaceno

Davídek OndřejU11mDobřanyZaplaceno

Davídek ŠtěpánU9mDobřanyZaplaceno

Dobrý OndřejU7mCK LOKO RakovníkZaplaceno

Dobrý RadimU9mCK LOKO RakovníkZaplaceno

Dobrý RobertM40CK LOKO RakovníkZaplaceno

Dragoun VáclavU13mCOPR TJ PŘEŠTICEZaplaceno

Egermaier DanielM30MS BIKE ACADEMY racingZaplaceno

Fiala MatyášU15mČEZ CYKLO TEAM TÁBORZaplaceno

Foltýnová AdélaU15žBIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOVZaplaceno

Foltýnová RenátaŽ35BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOVNeplaceno

Frühauf JanU15mCYKLOSPORT-PÍT STOP. CZNeplaceno

Gemerská TerezaU11žCOPR TJ PŘEŠTICEZaplaceno

Groh DanielU13mAUTHOR TEAM STUPNOZaplaceno

Grohová LucieU11žAUTHOR TEAM STUPNONeplaceno

Gross JanU15mCK Sport Beran ChrástZaplaceno

Havlová JustýnaU11žMS BIKE ACADEMY racingZaplaceno

Hladík PetrU13mPETŘÍN PLZEŇ/VELOVIS ŠVIHOVZaplaceno

Hojda MichalM30MS BIKE ACADEMY racingZaplaceno

Hojdová MichaelaU11žMS BIKE ACADEMY racingZaplaceno

Horn JosefU9mCOPR TJ PŘEŠTICEZaplaceno

Horník AdamU18mSport Club PlzeňNeplaceno

Hornová FrantiškaU7žCOPR TJ PŘEŠTICEZaplaceno

Houdek VratislavM502V BIKERS BloviceZaplaceno

Hrabová LucieŽ35Jiko Čácha SušiceZaplaceno

Hrabý MichalM40Jiko Čácha SušiceZaplaceno

Hrach MartinM30COPR TJ PŘEŠTICENeplaceno

Chalupný DavidU13mČS Specialized junior mtb team VimperkNeplaceno

Choc PavelU18mAUTHOR TEAM STUPNOZaplaceno

Chrz PetrU18mAUTHOR TEAM STUPNOZaplaceno

Chvátalová ŽanetaU13žHradištěZaplaceno

Chytil MilošM40CK Sport Beran ChrástZaplaceno

Chytilová AdélaU15žCK Sport Beran ChrástZaplaceno

Chytilová KateřinaU11žCK Sport Beran ChrástZaplaceno

Jasan LukášM30Velosport DomazliceNeplaceno

Jedlička LubosM30MS BIKE ACADEMY racingZaplaceno

Jedličková AdelaU7žMS BIKE ACADEMY racingZaplaceno

Jedličková NelaU11žMS BIKE ACADEMY racingZaplaceno

Ježek MartinM50CK Sport Beran ChrástZaplaceno

Ježek VojtěchU13mCK Sport Beran ChrástZaplaceno

Jogl DenisU9mCK LOKO RakovníkZaplaceno

Kadlec JanM50PlzeňNeplaceno

Kalčík PetrM40CK Internetovestranky.comZaplaceno

Kalčík PetrU18mMS BIKE ACADEMY racingZaplaceno

Kalčíková BarboraU13žMS BIKE ACADEMY racingZaplaceno

Karkoš MartinM18PlzeňZaplaceno

Kerl IvaŽ35AUTHOR TEAM STUPNOZaplaceno

Kerl SebastianU11mAUTHOR TEAM STUPNOZaplaceno

Kodl PavelM18CK Team Bike BřezováNeplaceno

Košťálek FrantišekU13mBIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOVZaplaceno

Košťálek JanU9mBIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOVZaplaceno

Kotlík JiříM40CK LOKO RakovníkZaplaceno

Kotlíková AdélaU13žCK LOKO RakovníkZaplaceno

Kotlíková EliškaŽ15CK LOKO RakovníkZaplaceno

Kovářík JanU7mCyklosport Pitstop.czNeplaceno

Král JanU11mMS BIKE ACADEMY racingZaplaceno

Kralova EliskaU9žAUTHOR TEAM STUPNONeplaceno

Krammer JindřichU9mKlatovyZaplaceno

Krátký TomášU11mkola-bbm.czZaplaceno

Kroc VladimírU13mAC SPARTA PRAHA-CYCLINGZaplaceno

Krocová ValeriaU9žAC SPARTA PRAHA-CYCLINGZaplaceno

Kroupová JolanaU9žAC SPARTA PRAHA-CYCLINGZaplaceno

Kroupová ZuzanaU13žAC SPARTA PRAHA-CYCLINGZaplaceno

Krula ŠtěpánU15mMS BIKE ACADEMY racingZaplaceno

Krýsl LukášU13mCyklosport Pitstop.czZaplaceno

Křikava PavelM50BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOVZaplaceno

Křikavová AndělaU11žBIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOVZaplaceno

Křikavová ŠárkaU15žBIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOVZaplaceno

Křivanec ŠimonU11mP.R.D.I. PlzeňZaplaceno

Křivanec ŠtěpánU11mP.R.D.I. PlzeňZaplaceno

Kubík LukášM30CK Sport Beran ChrástZaplaceno

Kučva TomášU9mAC SPARTA PRAHA-CYCLINGZaplaceno

Kuncendorfer MatějM18Starý PlzenecZaplaceno

Linhart AdamU18mSlavoj PlzeňZaplaceno

Makovec DominikU9mCyklosport Pitstop.czZaplaceno

Mareš MatějU11mMS BIKE ACADEMY racingZaplaceno

Markvart JiříU18mPlzeňNeplaceno

Markvart VladislavM18MS BIKE ACADEMY racingNeplaceno

Mitrychová LucieU9žkola-bbm.czZaplaceno

Mitrychová MichaelaU15žkola-bbm.czZaplaceno

Morgenstein LiborM30TachovNeplaceno

Mrskoš MartinU9mCOPR TJ PŘEŠTICEZaplaceno

Mrskoš VáclavM40COPR TJ PŘEŠTICEZaplaceno

Mrskoš VáclavU11mCOPR TJ PŘEŠTICEZaplaceno

Nárovcová MonikaU13žCS Specialized junior mtb teamZaplaceno

Němečková MartinaU9žRCK KramolínNeplaceno

Neumanová KristýnaU11žTOUR SPORT TřebíčNeplaceno

Nová NikolaU13žCOPR TJ PŘEŠTICEZaplaceno

Nováček MikulášU11mMS BIKE ACADEMY racingZaplaceno

Nový TomášU11mCOPR TJ PŘEŠTICEZaplaceno

Opálko MatyášU9mCOPR TJ PŘEŠTICEZaplaceno

Pakandl LadislavM30Kola PakandlNeplaceno

Pavlíček PatrikU15mCK LOKO RakovníkZaplaceno

Pavlíček RichardM40CK LOKO RakovníkZaplaceno

Pavlíček RobinU7mCK LOKO RakovníkZaplaceno

Peroutka PatrikU9mPlzeňNeplaceno

Pfeffer MarekU11mAC SPARTA PRAHA-CYCLINGZaplaceno

Pfeffer MiroslavM40AUTHOR TEAM STUPNOZaplaceno

Pitel OndřejU9mCyklosport Pitstop.czZaplaceno

Polívka ŠimonU15mBIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOVNeplaceno

Pospíšil JiříM40Redpoint eleven teamZaplaceno

Pospíšil LukášM18Redpoint eleven teamZaplaceno

Pritzl VladimírM50COPR TJ PŘEŠTICEZaplaceno

Raitmayer FilipU7mMS BIKE ACADEMY racingNeplaceno

Raitmayer VítekU15mMS BIKE ACADEMY racingZaplaceno

Rek PatrikU11mCK LOKO RakovníkZaplaceno

Richterová JanaŽ15COPR TJ PŘEŠTICEZaplaceno

Rojík TomášU15m2V BIKERS BloviceZaplaceno

Rosa SamuelU13mCK LOKO RakovníkZaplaceno

Rosová JolanaU9žCK LOKO RakovníkZaplaceno

Rutarová KarolínaU11žCOPR TJ PŘEŠTICEZaplaceno

Rutarová MagdalenaU9žCOPR TJ PŘEŠTICEZaplaceno

Rybář IvoM30CK LOKO RakovníkZaplaceno

Rybář KryštofU7mCK LOKO RakovníkZaplaceno

Rybníček PetrM50PlzeňZaplaceno

Sedláček JiříM30ramalaZaplaceno

Skřička DavidU18mAUTHOR TEAM STUPNONeplaceno

Spěšná SimonaU15žMS BIKE ACADEMY racingNeplaceno

Spěšný MilanM40MS BIKE ACADEMY racingNeplaceno

Stehlik PetrM40RAJEC AllivictusZaplaceno

Stošek ViktorM18SYMBIO+ BMCNeplaceno

Stošek ViktorM50MS BIKE ACADEMY racingNeplaceno

Szöllös ŠtefanU9mADASTRA Sokol VeltěžZaplaceno

Šafránek MartinU11mAC SPARTA PRAHA-CYCLINGZaplaceno

Šafránek OndřejU13mAC SPARTA PRAHA-CYCLINGZaplaceno

Škola PavelM30PlzeňZaplaceno

Škopek PatrikU7mAUTHOR TEAM STUPNOZaplaceno

Šmíd JakubU13mCK Sport Beran ChrástZaplaceno

Šmídová AdélaU15žCK Sport Beran ChrástZaplaceno

Švamberk ErikU7mCOPR TJ PŘEŠTICEZaplaceno

Švamberk PavelU11mCOPR TJ PŘEŠTICEZaplaceno

Švehla PetrU13m2V BIKERS BloviceZaplaceno

Teršl RobinU15mCyklosport-PIT STOP teamZaplaceno

Tobrman RobinU7mSweepSport PlzeňNeplaceno

Tomášek MatějU15mCOPR TJ PŘEŠTICENeplaceno

Toth ZdeněkU9mBIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOVZaplaceno

Tykvart TomášU11mCOPR TJ PŘEŠTICENeplaceno

Uhmanová KateřinaU13žMS BIKE ACADEMY racingZaplaceno

Vašina TimotejU9mCraft Author Bike TeamZaplaceno

Vaverka BřetislavU13mCOPR TJ PŘEŠTICENeplaceno

Vaverka BřetislavM40COPR TJ PŘEŠTICEZaplaceno

Vaverková KateřinaŽ15COPR TJ PŘEŠTICENeplaceno

Vávra LukášU9mMS BIKE ACADEMY racingZaplaceno

Vávra LukášM30MS BIKE ACADEMY racingZaplaceno

Vávrová NelaU11žMS BIKE ACADEMY racingZaplaceno

Verner MartinU9mMS BIKE ACADEMY racingZaplaceno

Vítková NelaU7žBIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOVZaplaceno

Vítková SáraU11žBIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOVZaplaceno

Vlas JakubU15mFelt team HolýšovNeplaceno

Vlk DavidU9mMS BIKE ACADEMY racingNeplaceno

Volfová AlenaŽ35PlzeňNeplaceno

Votípka JanU11mCyklosport Pitstop.cz Zaplaceno

Votípková AndreaU9žCyklosport Pitstop.cz Zaplaceno

Záhorec MatějU13mAC SPARTA PRAHA-CYCLINGZaplaceno

Záhorec MichalU11mAC SPARTA PRAHA-CYCLINGZaplaceno

Zeman PetrU11mBIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOVZaplaceno

Zemanová LauraU9žBIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOVZaplaceno

Zemanová LindaU9žBIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOVZaplaceno

TOPlist