GENERÁLNÍ SPONZOR
KOVOBEL, výrobní družstvo Domažlice
PARTNER
Plzeňský kraj - nejlepší místo pro život
SPONZOŘI
AUTHOR představuje již více než 20 let českou značku3F VISION - Inteligent sport eyewear
Dvorní FOTOGRAF
PAVEL KŘIKAVA - FOTOGRAFIE - ON-LINE galerie
PARTNER SERIÁLU
HYNEK MUSIL GENEALOG VÝSLEDKOVÝ SERVIS WEBY STARTOVNÍ ČÍSLA
PAL CUP 2020
- Nejbližší závody
Újezd u Svatého Kříže<br>HORSKÁ KOLA SVAŤÁKÚjezd u Svatého Kříže
HORSKÁ KOLA SVAŤÁK
22. srpna 2020
Plzeň - LOPATÁRNA<br>VELKÁ CENA MSBA<br>Mistrovství PPK*HKPlzeň - LOPATÁRNA
VELKÁ CENA MSBA
Mistrovství PPK*HK
12. září 2020
Pec<br>MTB ČERCHOV - Hromadný závod do vrchuPec
MTB ČERCHOV - Hromadný závod do vrchu
20. září 2020
Radnice<br>VELKÁ CENA RADNICRadnice
VELKÁ CENA RADNIC
26. září 2020
Rakovník<br>LOKO MTB cupRakovník
LOKO MTB cup
18. října 2020
PAL CUP 2020
- Odjeté závody
Kemp Ejpovice<br>GOLF OPEN BIKE RACE - ČasovkaKemp Ejpovice
GOLF OPEN BIKE RACE - Časovka
ZRUŠENO/CANCELED
Město Touškov<br>VELKÁ CENA MĚSTA TOUŠKOVAMěsto Touškov
VELKÁ CENA MĚSTA TOUŠKOVA
ZRUŠENO/CANCELED
Domažlice<br>VELKÁ CENA DOMAŽLIC MTBDomažlice
VELKÁ CENA DOMAŽLIC MTB
ZRUŠENO/CANCELED
Přeštice<br>VELKÁ CENA PRIOR<br>MEMORIÁL VÍTKA PŘEROSTAPřeštice
VELKÁ CENA PRIOR
MEMORIÁL VÍTKA PŘEROSTA
20. června 2020
Stupno<br>HORSKÁ KOLA STUPNOStupno
HORSKÁ KOLA STUPNO
2. srpna 2020

D O M Ů
M I S T Ř I
VÝSLEDKY
ON-LINE PŘIHLÁŠENÍ
PRAVIDLA P.A.L.
PROPOZICE ZÁVODŮ
AUTHOR
Soutěž družstev

KOVOBEL
Soutěž klubů

FOTOGALERIE
VIDEOGALERIE
VÝSLEDKY
let minulých

KONTAKTY
Facebook
skupina P.A.L.
Nevím CO vařit ... nejlepší web s receptama .... TOPlist
Stránky založeny:
10. dubna 2013
Copyright (C)
2013 - 2020
HYNC DESIGN - Ing, Hynek MUSIL, Vaše časomíra ...
Ing. Hynek MUSIL
webové aplikace
zpracování dat
časomíra
sportovní akce
Tylova 1091
334 01 PŘEŠTICE
IČO: 048 17 672
hynekmusil
talentcup.cz
jardaryba
seznam.cz
info
pal-mtb.cz
PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ
POHÁR PLZEŇSKÉHO KRAJE HORSKÝCH KOL - PAL CUP 2020
AUTHOR SOUTĚŽ 3-členných DRUŽSTEV 2020


Seřadit dle:

DRUŽSTVO
BIKEŘI

ACS 1
HORNOVÁ Františka - KRÁLOVÁ Eliška - HORN Josef

ACS 2
KUBĚNA Daniel - KROUPOVÁ Zuzana - KROUPOVÁ Jolana

ADASTRA CYCLING TEAM
VAŠÍČEK Denis - BUBLÍK František - VAŠÍČEK Robin

AUTHOR TEAM STUPNO 1
GROHOVÁ Lucie - ŠMÍD Jakub - SKŘIČKA David

AUTHOR TEAM STUPNO 10
VYLETOVÁ Lucie - VRATNÝ Tomáš - VELETA Jiří

AUTHOR TEAM STUPNO 11
MALÝ Vojtěch - MALÝ Martin - PFEFER Pavel

AUTHOR TEAM STUPNO 12
SOUKUPOVÁ Nikola - KÝČEK Tadeáš - HALÍŘ Theodor

AUTHOR TEAM STUPNO 13
VEIT Tomáš - PETR Mattias - ČERMÁK Rostislav

AUTHOR TEAM STUPNO 14
ŠKOPEK Martin - SOUKUP Petr - PFEFER Miroslav

AUTHOR TEAM STUPNO 15
METLIČKOVÁ Barbora - METLIČKA Fabián - METLIČKA Tobiáš

AUTHOR TEAM STUPNO 2
VAINEROVÁ Nikola - VAINER Daniel - SOUKUP Daniel

AUTHOR TEAM STUPNO 3
BLECHOVÁ Barbora - MELKA David - STANKE Matěj

AUTHOR TEAM STUPNO 4
KUBÍKOVÁ Nikola - ŠKOPEK Patrik - GROSS Jan

AUTHOR TEAM STUPNO 5
ŠMÍDOVÁ Adéla - CHOC Pavel - HAVLÍK Jan

AUTHOR TEAM STUPNO 6
KONRÁDOVÁ Natálie - GROH Tobiáš - GROH Daniel

AUTHOR TEAM STUPNO 7
VEITOVÁ Lucie - KERL Sebastian - CHRZ Petr

AUTHOR TEAM STUPNO 8
TREJBALOVÁ Žofie - TREJBAL Antonín - HALÍŘ Šimon

AUTHOR TEAM STUPNO 9
CHOCOVÁ Markéta - SEBRÁNEK Šimon - SOMMR Ondřej

BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
DRUŽSTVO #1
VÍTKOVÁ Sára - VÍTKOVÁ Nela - VÍTKOVÁ Jůlie

BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
DRUŽSTVO #2
ZEMAN Petr - KLUGOVÁ Ester - KLUG Vilém

BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
DRUŽSTVO #3
BRABEC Adam - BRABEC Šimon - BRABCOVÁ Andrea

BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
DRUŽSTVO #4
KOŠŤÁLEK František - KOŠŤÁLEK Jan - ZEMANOVÁ Linda

BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
DRUŽSTVO #5
CHOTT Antonín - ZEMANOVÁ Laura - KLUG Michal

BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
DRUŽSTVO #6
CHOTT Václav - NOVÁČEK Matyáš - CVIKLOVÁ Tereza

CK LOKO RAKOVNÍK
TEAM#I
KOTLÍKOVÁ Adéla - PAVLÍČEK Patrik - JOGL Denis

CK LOKO RAKOVNÍK
TEAM#II
DOBRÝ Robert - DOBRÝ Radim - DOBRÝ Ondřej

CK LOKO RAKOVNÍK
TEAM#III
RYBÁŘ Ivo - RYBÁŘ Kryštof - RYBÁŘOVÁ Martina

CK LOKO RAKOVNÍK
TEAM#IV
REK Patrik - RAJS Josef - REKOVÁ Anna

CK LOKO RAKOVNÍK
TEAM#V
ROSOVÁ Jolana - ELSNICOVÁ Ema - HUSÁK David

COPR 1
MRSKOŠ Martin - MRSKOŠ Václav - MRSKOŠ Václav

COPR - BERAN
TOBRMAN Robin - GRUBEROVÁ Natálie - TOBRMAN Tadeáš

COPR TJ PŘEŠTICE
COPR Č.1
SVOBODOVÁ Tereza - MAČEJOVSKÝ Alex - VAVŘÍK Tomáš

MSBA 1
JEDLIČKA Luboš - JEDLIČKOVÁ Nela - KRÁL Jan

MSBA 10
HOJDOVÁ Michaela - BAZALA Robin - JUHAS Daniel

MSBA 11
MORGENSTEIN Libor - PRÝCA Oskar - HEJZEK Ondřej

MSBA 2
HORÁČEK Patrik - KRÁLOVÁ Julie - RUMAN Filip

MSBA 3
VÁVRA Lukáš - VÁVROVÁ Nela - VÁVRA Lukáš

MSBA 4
ČÁSLAVSKÝ Petr - MOTEJZÍK Karel - UHMANOVÁ Kateřina

MSBA 5
ČÁSLAVSKÝ Matěj - SPĚŠNÁ Simona - MÁLEK M Atěj

MSBA 6
BARTH Matěj - FOLTÝNOVÁ Adéla - KRULA Štěpán

MSBA 7
VESELÝ Radek - HAVLOVÁ Justýna - JANOVSKÝ Tomáš

MSBA 8
VLAS Jakub - BÁRTOVÁ Lucie - RAITMAYER Filip

MSBA 9
BAUMRUKOVÁ Eliška - JANÁK Petr - HEJZEK Martin

TOPlist