pal-mtb.cz: AC HEATING CUP - Pohár Plzeňského kraje horských kol - PPK HK - PAL CUP

pal-mtb.cz PPK*HK PPK HK PAL CUP

pal-mtb.cz PPK*HK PPK HK PAL CUP
ČESKY
ČESKY
ENGLISH
ENGLISH
DOMŮ
domů
Datum | Neděle | 19.3.2023 - 16:05:10
DĚTI, AMULET VÁM ROZDÁVÁ 12 KOL!
DĚTI, AMULET VÁM ROZDÁVÁ 12 KOL!
Česká značka horských kol s historií od roku 1996 - AMULET bikes, je dalším silným a novým partnerem seriálu, především dětské sekce, která se letos jmenuje AMULET tour, proto budete u všech dětských kategoriích, vídat na startovních číslech právě logo AMULET bikes, který vznikl především pro děti.
AMULET TOUR AMULET TOUR


Značku AMULET spousta z vás znáte, vždy se zaměřovala především na dostupný produkt pro koncového zákazníka. Je tu s námi už spoustu let, avšak aktuálně probíhá její, jaký-si REFRESH, jelikož značku koupil nový majitel a to firma SNOW-HOW ČR s.r.o., neboli SKIBIKECENTRUM.CZ, které se aktuálně stará na maximum o její posun na post ,,number one´´ v kategorii dětských a základních elektrokol na českém trhu.
AMULET TOUR AMULET TOUR


Kola prochází změnami ohledně moderních technologií, nové geometrie, atraktivní design a především kvalitnější komponenty a u elektrokol silné baterie.
AMULET bikes letos stojí v seriálu, jako jeden z NEJSILNĚJŠÍCH partnerů a má připravéná kola na Absolutní večírek pro 12 absolutních vítězů celkového pořadí v seriálu a to kategorií:
- holky/ kluci 6
- holky/ kluci 7-8
- holky/kluci 9-10
- žákyně/ žáci I
- žákyně/ žáci II
- kadetky/ kadeti

Děcka, a to je DŮVOD bojovat v seriálu o celkové prvenství ve své kategorii.

Výherce přebere modelově a velikostně odpovídající kolo jeho kategorii - pro lepší představu určitě omrkněte všechny fotky z galerie.
Více o značce AMULET na:
www.amuletbikes.cz
www.SKIBIKECENTRUM.cz
IG: amuletbikes
FB: Amulet Bikes

GALERIE:
AMULET TOUR AMULET TOUR AMULET TOUR AMULET TOUR AMULET TOUR AMULET TOUR


www.amuletbikes.cz